قیمت آجر سفالی + خرید و فروش آجر سفالی عمده + بهترین قیمت روز

امروزه در بازار  با کیفیت ترین محصولات موجود را با مناسب ترین قیمت برای شما فراهم خواهیم کرد با تنوع موجود در محصولات ما حتماً با خرید و فروش عمده آجر سفالی و با بهترین قیمت روز می توانید در فوشگاه ما خواهید یافت .

آجر سفال یا همان تیغه سفالی یکی از پر مصرف ترین متریال های ساختمانی است که  این محصول بیشترین کاربرد را در تیغه های ساختمان چه تیغه های داخلی و چه دیوارهای خارجی ساختمان است  بلکه تهیه این محصول می تواند نقش مؤثری در کاهش هزینه های ساختمان داشته باشد ولی باید توجه داشت که مصالح ارزان ولی با کیفیت تهیه نمود بلکه آجر سفال درجه یک تحت هیچ شرایطی شوره نمیزند  و این محصول از بهترین خاک تهیه می شود.

قیمت آجر سفالی

این روزها برای ساخت سازه‌ها و ساختمان‌های تجاری و مسکونی از مصالح درجه یک و البته خوش قیمت آجر سفالی استفاده می‌شود تا هم مشتری از کیفیت راضی باشد و هم سازنده سود کافی را ببرد. از این رو چی بهتر از آجر سفال برای ساخت این نوع ساختمان‌ها با توجه به مزایا و ویژگی‌هایی قطعا علت محبوبیت این نوع مصالح را می‌دانید به طور کلی کاربرد اصلی آجر سفال برای ساخت دیوار و سقف مقاوم و استاندارد در ساختمان می‌باشد.

همان طور که می‌دانید ساخت دیوار با بلوک یا آجر سفالی از رایج‌ترین روش‌های ساخت به شمار می‌رود که به شکل مکعب مستطیل بوده و از خاک رس و آب و آهک ساخته می‌شود و دارای انواع سوراخ دار، توپر و توخالی هستند بلکه عرض و اندازه‌ی آجر سفالی بهتر است نسبت به کارایی و عملکرد و البته نوع عایق انتخاب و در نهایت استفاده شود و بهتر است بدانید که دیوارچینی با آجر سفال با نسبت ملات یک به شش ماسه سیمان کاربرد دارد همچنین این مدل آجر ها به دلیل وجود سوراخ هایی که دارند  مصرف ملات ماسه سیمان را در مقایسه با آجر لفتون تا 60 درصد کاهش می دهند و سرعت کار با این آجر بسیار بالا می باشد.

قیمت آجر سفالی

دقت کنید که این محصول با دو کیفیت درجه دو و درجه یک در بازار موجود است اگر در مناطق مرطوب و پر باران زندگی می کنید به هیچ عنوان استفاده از نوع درجه دو توصیه نمی شود و  محصولات درجه دو در تماس با آب به سرعت شوره می زنند  همچنین محصولات درجه دو دارای ابعاد کامل نیستند که با وجود قیمت کمتر برای مصرف کننده به صرفه نیست و لازم به ذکر است که همچنین قیمت آجر سفالی که دارای پشم شیشه است نیز از هر دو بیشتر بوده و علت آن این است که عایق بسیار خوبی برای استفاده در دیوارها هستند. در آخر بهتر است بدانید که هر چه وزن سفال کم‌تر باشد دارای قیمت بیشتری است زیرا که موجب کاهش بار و وزن کلی ساختمان می‌شود.

خرید و فروش آجر سفالی عمده

این نوع محصول که از خاک سفال تشکیل شده و از آن به عنوان مصالح ساختمانی استفاده می شود و با آجر سفالی خرید و فروش عمده این محصول توسط کارخانه های مختلفی با نهایت دقت در حال تولید می باشد  و خرید آن بر اساس نوع آن در قسمت های مختلفی در ساختمان استفاده می شود.

این نوع آجر دارای سطح یکنواخت و وزن سبک است و به راحتی قابل حمل و جابه جایی می باشد اگر می خواهید انواع آجر سفال را به صورت عمده خریداری کنید و به دنبال اطلاعاتی در نحوه انتخاب بهترین آجر سفال باشید. آجر های دست ساز سفالی توسط اشخاص انجام می شود با این صورت که گل سفال در قالب های ریخته و بعد خشک می شوند و ویژگی های دیگر آجر می توان با استفاده از روش های مختلفی ایجاد شود
آجر سفال صنعتی از لحاظ رنگ شبیه آجر سفال دستی می باشد با این تفاوت که ویژگی های ظاهری در طرح نمایان است و تولید کنندگان از مواد دیگری برای ساخت آجر استفاده می کنند ولی ماده اصلی آجر واقعی خاک رس می باشد.

خرید و فروش آجر سفالی عمده

این نوع از محصولات دارای ابعاد آجر سفال 15 در حالت استاندارد 20 در 20 در 15 می باشد اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 18 در 18 در 13 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است بنابر این قبل از خرید برای محاسبه تعداد مورد نیاز حتما سایز دقیق را از فروشنده سوال کنید تا دچار مشکل نشوید.

ابعاد آجر سفال 10 در حالت استاندارد 20 در 20 در 10 می باشد اما در بازار بیشتر در اندازه حدود 18 در 18 در 8 تولید می شود و تقاضای بازار هم بیشتر همین اندازه است چون هم در بحث سبک سازی دارای وزن کمتری است و هم با قیمت های مناسبتری یافت می شود.

بهترین قیمت روز آجر سفالی

دقت کنید که این محصول با دو کیفیت درجه دو و درجه یک در بازار موجود است و بهترین قیمت روز آجر سفالی در  بازار و هرکدام از انواع آجر سفال، مقدار بارگیری برای تریلی، خاور، نیسان و… قرار گرفته است. عوامل متعددی در قیمت آجر تاثیر گذارند مواردی چون نوسانات قیمت گاز، نوع خاک تولیدی، روش پخت، افزایش حقوق کارگران و غیره، اما مهم ترین نکته در قیمت گذاری آجر کیفیت نهایی تولید است. یکی از موضوعاتی که این روز ها باعث افزایش و تنوع قیمت در آجر شده است.

بهترین قیمت روز آجر سفالی

آجر سفال در سه کیفیت متفاوت تولید می شود که آجر سفال ممتاز،  درجه یک و درجه دو. مهم ترین عامل در کیفیت این محصول، سلامت جداره های داخلی آن است و جداره های داخلی باید بدون هیچ گونه ترک باشند. بیشتر فشار وارد بر آجر را جداره های داخلی آن تحمل می کند. از دیگر فاکتور های موثر در کیفیت تیغه سفالی رنگ آن است رنگ آجر سفال باید زرد یکدست باشد، اگر رنگ این محصول قرمز کم رنگ باشد، نشانه عدم مرغوبیت مواد اولیه آن است و این آجر باید فاقد هرگون جوش بر سطح آن باشد وجود جوش نشانه حرارت دیدن بیش از حد آن در کوره است بلکه آجرهای دارای جوش علاوه بر ظاهر نا مناسب مقاومت فشاری کمتری دارند.

شما می توانید خرید خود را از سایت ما انجام دهید چرا که این مجموعه با کیفیت ترین کالا و مناسب ترین قیمت را در بازار عرضه می نماید تا به دست تمامی هموطنان عزیزمان برسد همچنین مجموعه ما محصولات خود را به خارج از کشور هم صادر می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما