بلوک سقفی پلی استایرن

برای ساختمان سازی معمولا از بلوک سقفی پلی استایرن استفاده می کنند مناسب برای آپارتمان های چند طبقه می باشد، ماندگاری بالا در برابر رطوبت دارند، مانع از آلودگی صوتی از بیرون به داخل می شوند، جنس سبک و محکمی دارند، در برابر زلزله و طوفان های شدید مقاوم می باشند و همچنین در برابر فشار حاصل از بارش های سنگین از استحکام بالایی برخوردارند، به دلیل بافت موجود در آن مانع از نفوذ انواع حشرات موذی به داخل می شوند و به راحتی لوله گذاری های مختلف برای گاز یا آب و… داخل آن تعبیه می شود.

بلوک سقفی پلی استایرن قیمت

در انواع کارخانه ها قیمت بلوک سقفی پلی استایرن متفاوت می باشد. تاکنون در شهربازی یا پاساژ های بزرگ دقت کرده اید که چطور عایق خوبی برای صدا و لرزش های حاصل از دستگاه ها و رفت و آمد زیاد روی چندین طبقه باز هم بسیار محکم بوده اند؟

برای ساخت و ساز این مکان ها کاملا مهندسی و زیر نظر ناظرین مربوطه از مرغوب ترین مصالح ساختمانی استفاده می کنند. عده ای از یونولیت در بنایی خود استفاده می کنند که دارای معایبی از قبیل اینکه داخل آن کامل از سیمان پر نمی شود، در هنگام آتش گرفتن سریع سوخته و آب می شود و حتی باعث پیش روی بیشتر آتش می شود.

در مقابل ضربه و فشار تحمل بسیار کمی دارد و فوری ترک برداشته و خراب می شود، در مقابل بارش های باران و برف شکاف برداشته و بعضا دیده می شود که آب چکه می کند و اصلا برای ساختمان های چند طبقه مناسب نیست.

بلوک سقفی پلی استایرن قیمت

بلوک سقفی پلی استایرن پلاستوفوم

برخی افراد برای ساخت و ساز از بلوک سقفی پلی استایرن پلاستوفوم استفاده می کنند که معمولا سفید می باشد و در ترکیبات آن نوعی فوم مخصوص به کار برده شده است که دارای بافت محکم که مقاوم در برابر آتش، فشار و همچنین زلزله و وزش باد های شدید می باشد، مانع از رشد انواع موریانه ها و حشرات می شوند، نصب آن ها آسان و زمان کمتری نسبت به آجر و سنگ دارند و همچنین به دلیل زودتر انجام شدن کار ها نیازی نیست کارگر به تعداد بالا بگیرید و یا افراد خیلی ماهر را دعوت به کار کنید، حتی نسبت به دیگر مصالح ساختمانی تمیز تر است.

خط تولید بلوک سقفی پلی استایرن

در اکثر شهر های صنعتی خط تولید بلوک سقفی پلی استایرن مشغول به کار هستند که علاوه بر نیروی انسانی چندین دستگاه که بتواند مواد را در خود حرارت داده یا برش دهد سپس خشک کننده محصول در آنجا وجود دارد که در اندازه های متفاوت برای انواع ساختمان های مسکونی یا تجاری را درست می کنند.

معمولا برای ساخت خانه ضد زلزله در پی ریزی ساختمان از مصالح مرغوب استفاده می کنند در سقف و دیواره ها از محصول سبک و مرغوب به کار برده می شود که به اصطلاح گفته می شود مهندسی ساخته شده است.

در زمان لرزش کمتر تکان خورده و فرو نریزند، معمولا در مناطق زلزله خیز حتما به این مسئله دقت نمایید که اتفاق یک بار می افتد، پس در حفظ سلامتی خود کوشا باشید.

اگر تجربه زندگی در این مکان ها را دارید به خوبی درک می کنید که بعد از آن صحنه ناگوار چگونه در عرض یک ثانیه و به راحتی ساختمان و مغازه ها جلوی چشمتان فرو ریختند و اگر جایی سالم ماند از بلوک های سبک و ضد ضربه ساخته شده اند.

خط تولید بلوک سقفی پلی استایرن

ابعاد بلوک سقفی پلی استایرن

نسبت به متراژ و نوع هر ساختمانی ابعاد بلوک سقفی پلی استایرن متفاوت می باشد، به طور مثال برای برج های بلند مرتبه از سایز های بزرگ و سنگین وزن تر استفاده نمی کنند زیرا چندین طبقه روی هم قرار دارد و اگر با مصالح سنگین ساخته شود در برابر زلزله مقاوم نبوده و سریع فرو می ریزد اما این محصول به دلیل بافتی که دارد، باعث می شود در بین آن ها سیمان یا آهن مصرفی در ساخت و ساز کاهش یابد.

برای همین دیواره و سقف ها دارای وزن کمتری نسبت به آجر و فولاد و… دارند، در مقابل فشار تحمل بالایی دارد، علاوه بر همه این موارد زیبایی و شیک بودن داخل فضا هم بسیار مهم است، اگر اتاق و سالن کوچک هستند حتما از رنگ روشن تری استفاده کنید تا انجا را بزرگ تر جلوه دهد، و یا اگر از متراژ بالایی برخوردار است از دیزاین ساده و در عین حال مدرن استفاده کنید.

استاندارد ملی بلوک های سقفی  پلی استایرن 11108

علاوه بر کیفیت برای بالا بردن ارزش ملک خود از نظر قیمت سعی کنید از استاندارد ملی بلوک های سقفی پلی استایرن 11108 استفاده کنید، عایق خوبی برای صدا و رطوبت حاصل از بارش می باشند. برای نگه داری این محصولات ساخت و ساز در جای خشک، خنک و تمیز و همچنین به دور از بنزین و نفت یا مواد خطرناک دیگر قرار دهید، همچنین در کنار آن ها استعمال دخانیات ممنوع می باشد.

سعی کنید در محل انباشته شدن آن ها کپسول آتش نشانی تعبیه کنید تا برای اتفاقات ناگهانی آماده باشید، سعی کنید انبار را به دور از محل مسکونی قرار دهید و از محلی که برای این کار استفاده می کنید دارای ارتفاع سقف بلند و از هواکش مخصوص آنجا به کار ببرید تا در اثر گرما و سرما محصولات مورد نظر دچار خرابی و فساد نشود.

استاندارد ملی بلوک های سقفی  پلی استایرن 11108

کارگاه بلوک سقفی

یکی از راه های کسب درآمد کارگاه بلوک سقفی می باشد که معمولا هم بازار کار خوبی دارند، از طرفی تقریبا همه ما می دانیم که از نظر اقتصادی در ایران اولین سرمایه گذاری بهینه ملک و زمین می باشد، پس می توان گفت سود در آن زیاد است. مصالح ساختمانی هم به نسبت آن ها تفاوت قیمت پیدا می کند و تولید آن بسیار شغل پر درآمدی  است.

دغدغه ی بسیاری از مهندسین و سرکارگران برای ارتقای شغلشان و بالا بردن اعتبار خود در مقابل مشتریان این است که بلوک سقفی با کیفیت و مستحکم تهیه کنند.

کارگاه بلوک سقفی

مجموعه ما شبانه روز در تلاش است تا مرغوب ترین این محصول را به دست شما عزیزان برساند، کافی است تا فرم موجود در وب سایت ما را پر کنید تا مشاورین ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند و قبل از ثبت سفارش راهنمایی های مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما