مشاوره و سفارش

آجر سفالی

برای تولید آجرهای سفالی از خاک رس و خاک سفال استفاده می‌شود که خود این مواد اولیه دارای درجه بندی از نظر کیفیت می باشد، که این کیفیت در نوع آجرهای سفالی تاثیر می گذارد.
انواع آجر سفال در بازار به ۴ دسته تقسیم می‌شوند:
۱. آجر سفال فوم دار
۲. آجر سفال عایق دار
۳. آجر سفال سقفی
۴. آجر سفال نما

بلوک سقفی

بلوک سقفی یکی ازپرکاربردترین مصالح می باشد که در ساختمان سازی مورد استفاده قرارمی گیرد.لازم به ذکر است که مواد تشکیل دهند بلوک سقفی از خاک رس آب می باشد که توسط کارخانه های مدرن تولید میشود.
بیشترین استفاده ازبلوک سقفی همانطورکه از نامش مشخص است برای سقف می باشدیادآور میشوم که این بلوک سقفی برای سقفهای تیرچه بلوکی قابل استفاده می باشد.

تیغه دیواری

یکی از مهمترین مصالح ساختمان سازی که در تمامی دوران مورد استفاده معماران قرار میگرد تیغه دیواری می باشد.و روز به روز پیشرفته تر می شود.نوعی سفال است که از خاک رس و افزودنی های دیگر ساخته قالب گرفته می شود و بعد از رفتن به درون کوره در دمای ۹۰۰ درجه آماده می شود. امروزه با وجود ساخت و سازهای طبقاتی روز افزون و با در نظر گرفتن مبحث عایق بندی میتوان گفت استفاده از تیغه دیواری خوب  مصرف زیادی دارد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
آجرسفال-سفارشیموجودتماس بگیرید
تیغه دیواری-سفارشیموجودتماس بگیرید
بلوک سقفی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آجر سنتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
آجر فشاری-سفارشیموجودتماس بگیرید
آجرپلاک-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه آجرسازان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع آجرسفال، تیغه دیواری، بلوک سقفی، آجر سنتی،آجر فشاری و آجرپلاک آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آجرسازان

اسماعیل لنگری زاده

Call Now Buttonتماس بگیرید